Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
Vznik
Firma ZIMA SOFTWARE vznikla v roce 1995 s cílem vyvýjet a prodávát hry pro počítače třídy IBM PC. První úspěšně vydanou PC hrou byla real-time strategie Mutarium.

Vývoj

Po této zkušenosti se vedení ZIMA SOFTWARE rozhodlo pracovat na vývoji dalších PC her, mimo jiné adventurní trilogií Polda, které vznikly v roce 1998, 1999, 2000. Tituly předčily očekávání a znamenaly mimořádný úspěch a obsadily přední místa v prodejních tabulkách odborných herních časopisů.
Vývoj dnes směřuje k vytvoření prvotřídních her, které budou plně srovnatelné s nejlepšími zahraničními tituly. Tento směr nastínila již hra Hyper Core, která je svou grafikou ve svém žánru dosud nepřekonaná.
Změna sídla společnosti
Na podzim v roce 2000 se společnost ZIMA SOFTWARE přestěhovala do vlastní, nově zrekonstruované budovy v Hloubětíně, kousek od stanice metra trasy B.
Nová pobočka - MoCap studio

V září 2002 společnost ZIMA SOFTWARE zakoupila nové zařízení pro snímání pohybů Gypsy 3.0 od americko-britské firmy ANIMAZOO Ltd. k internímu využití pro potřeby vývoje. Volné kapacity tohoto zařízení ZIMA SOFTWARE nabízí jako službu pro další vývojové týmy, reklamní společnosti, film & televizi a školství. Vzhledem k vyšším nárokům na volný prostor byly pro MoCap studio zřízeny nové prostory v Praze - Chodově.

 
Kontakt:
ZIMA SOFTWARE
Jednatel:
Martin Zima
Pod Turnovskou tratí 18    
CZ 198 00 Praha 9
Manažer vývoje:
Radek Smíšek
Česká republika
Technický manažer:
Pavel Neužil
     
tel: +420-281869506
fax: +420-281861251
 weby: www.zima-software.cz
  www.zima-software.com
  www.bloodlinegame.cz
Zde nás nás najdete